Cts09202014

Last update09:50:53 AM

Back Buradasınız: Ana Sayfa Güncel Haberler Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Birinci Lig Oyuncu Listesi

Güncel Haberler

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Birinci Lig Oyuncu Listesi

 Masa Tenisi Federasyonu Birinci Lig Erkek ve Bayan Oyuncu Listesi


1. LİG ERKEK
S.No: Sporcunun Adı Soyadı Kulübü İli
1  B.Taci MENTEŞ  GLOBAL SPOR ADANA
2  Ferhat ERDURAN  GLOBAL SPOR ADANA
3  Hakan PEHLİVAN  GLOBAL SPOR ADANA
4  Burak DAĞTAŞOĞLU  KARA KUVVETLERİ GÜCÜ ANKARA
5  Burak YALIN  KARA KUVVETLERİ GÜCÜ ANKARA
6  Emir Mert BİLGİN  KARA KUVVETLERİ GÜCÜ ANKARA
7  Faruk YILDIRAN  KARA KUVVETLERİ GÜCÜ ANKARA
8  Ahmet GÖKDEMİR  TARIM SPOR ANKARA
9  Aşırcan ÇATALOĞLU  TARIM SPOR ANKARA
10  Resulcan KILIÇ  TARIM SPOR ANKARA
11  Taner ÖZDURDU  TARIM SPOR ANKARA
12  A. Atilla AYDIN  TÜRK TELEKOM    ANKARA
13  Nurhan TÜFEKÇİ  TÜRK TELEKOM    ANKARA
14  Paata PITSKHALAVA  TÜRK TELEKOM    ANKARA
15  Rauf ŞANGAR  TÜRK TELEKOM    ANKARA
16  Cüneyt KÖKSAL  ANTALYASPOR ANTALYA
17  Emre AK  ANTALYASPOR ANTALYA
18  Kader DÖNMEZ  ANTALYASPOR ANTALYA
19  Oğuz AKINCILAR  ANTALYASPOR ANTALYA
20  Bora GÜRBÜZ  SÜLEYMAN OGUZ  İ.Ö.O. BURDUR
21  Gökhan ÇAKIR  SÜLEYMAN OGUZ  İ.Ö.O. BURDUR
22  Mustafa BAŞOLUK  SÜLEYMAN OGUZ  İ.Ö.O. BURDUR
23  Ömer KOCA  SÜLEYMAN OGUZ  İ.Ö.O. BURDUR
24  Ersin SUNAY  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA
25  Hakan ERBAY  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA
26  Onur KADER  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA
27  Sennur ALTINSOY  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA
28  Alpay APAKGÜN  DENİZLİSPOR DENİZLİ
29  Gültekin KARTOĞLU  DENİZLİSPOR DENİZLİ
30  Savaş TEKE  DENİZLİSPOR DENİZLİ
31  Şevki BALIM  DENİZLİSPOR DENİZLİ
32  Ali Fuat İNAL  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
33  Martin KARAIVANOV  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
34  Murat NAZLI  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
35  Nihat ÜMMETOĞLU  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
36  Barış GÜNAY  VETERAN MASA TENİSİ DERNEĞİ İSTANBUL
37  Cengiz AKDAĞLI  VETERAN MASA TENİSİ DERNEĞİ İSTANBUL
38  Vedat ZENGİN  VETERAN MASA TENİSİ DERNEĞİ İSTANBUL
39  Bülent ATAKAN  YILDIRIMSPOR        İSTANBUL
40  Mehmet SOYER  YILDIRIMSPOR        İSTANBUL
41  Nedim YILMAZ  YILDIRIMSPOR        İSTANBUL
42  Yusuf NAMER  YILDIRIMSPOR        İSTANBUL
43  Gürcan KARADEDE  ALTAY İZMİR
44  Hakan YENER  ALTAY İZMİR
45  Taner ÖZGÜR  ALTAY İZMİR
46  Cihan BEKTAŞ  B.ŞEHİR BLD. İZMİR
47  Hakan KARADAĞ  B.ŞEHİR BLD. İZMİR
48  Halil Ümit TAMER  B.ŞEHİR BLD. İZMİR
49  İsmail KUŞOĞLU  B.ŞEHİR BLD. İZMİR
50  Mustafa ARSLAN  B.ŞEHİR BLD. İZMİR
51  Batuhan CEBECİ  DSİ SPOR İZMİR
52  Ertan GÖKMEN  DSİ SPOR İZMİR
53  Ufuk ÖZKAN  DSİ SPOR İZMİR
54  Burak KARATATAR  KASKİ SPOR KAYSERİ
55  Halil ADAK  KASKİ SPOR KAYSERİ
56  Raci KARAYİĞİT  KASKİ SPOR KAYSERİ
57  Mehmet KALKAN  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
58  Miraç KAHRAMAN  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
59  Tugay GÜL  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
1. LİG BAYAN
S.No: Sporcunun Adı Soyadı Kulübü İli
1  Işık ERDOĞAN  MASA DER ANKARA
2  Sinem GÖKÇE  MASA DER ANKARA
3  Zeynep BİRTÜRK  MASA DER ANKARA
4  Beril AYDIN  TÜRK TELEKOM      ANKARA
5  Nur Sedef ERÇEN  TÜRK TELEKOM      ANKARA
6  Venera BALAMİDZE  TÜRK TELEKOM      ANKARA
7  Aynur SÖNMEZTÜRK  ANTALYASPOR ANTALYA
8  Fatma MUMCU  ANTALYASPOR ANTALYA
9  Melis ÖZEN  ANTALYASPOR ANTALYA
10  Burçak BAŞ  HALKEĞİTİM SPOR ANTALYA
11  Nermin CANTER  HALKEĞİTİM SPOR ANTALYA
12  Şulenur TOSUN  HALKEĞİTİM SPOR ANTALYA
13  Mesude IŞIK  GENÇLİK SPOR BATMAN
14  Remziye TURAN  GENÇLİK SPOR BATMAN
15  Rukiye YILMAZ  GENÇLİK SPOR BATMAN
16  Kadriye POYRAZOĞLU  BOLU ÇİMENTOSPOR    BOLU 
17  Meral DOĞAN  BOLU ÇİMENTOSPOR    BOLU 
18  Suzan  MUTLU  BOLU ÇİMENTOSPOR    BOLU 
19  Büşra PERÇİN  DSİ NİLÜFERSPOR  (B) BURSA
20  Hediye TANIŞ  DSİ NİLÜFERSPOR  (B) BURSA
21  Pınar ŞEN  DSİ NİLÜFERSPOR  (B) BURSA
22  Ayşegül ÜNAL  GENÇLİK SPOR  ELAZIĞ
23  Ezgi ASLAN  GENÇLİK SPOR  ELAZIĞ
24  Gönül KOYUN  GENÇLİK SPOR  ELAZIĞ
25  Sinem ARSLAN  GENÇLİK SPOR  ELAZIĞ
26  Cansu CENGİZ  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
27  Elif Aybala TUNÇ  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
28  Fulya DİKER  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
29  Simay KULAKÇEKEN  İSTANBUL VETERAN MASA TENİSCİLERİ İSTANBUL
30  Halide YILDIZ  MODA SPOR İSTANBUL
31  Nurdan ARDALI  MODA SPOR İSTANBUL
32  Sevinç SERT  MODA SPOR İSTANBUL
33  Işık ERTUFAN  VETERAN MTD        İSTANBUL
34  Sema KARAHAN  VETERAN MTD        İSTANBUL
35  Şerife TANDEL  VETERAN MTD        İSTANBUL
36  Dilay YARIM  LÜKSAD KIRKLARELİ
37  Merve KANBİR  LÜKSAD KIRKLARELİ
38  Minel ÖZEN  LÜKSAD KIRKLARELİ
39  Ayşegül ALTINBAŞ  BELEDİYE GENÇLİKSPOR   KIRŞEHİR
40  Dilek ARSLAN  BELEDİYE GENÇLİKSPOR   KIRŞEHİR
41  Gülin BUZCU  BELEDİYE GENÇLİKSPOR   KIRŞEHİR
42  Derya TUNCAL  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
43  Seda KAHRAMAN  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
44  Sedef KARADAĞ  ESENLİK BELEDİYE SPOR MALATYA
45  Aysen ÇELİKEL  GENÇLİK MERKEZİ SAKARYA
46  Fethiye BALIKÇI  GENÇLİK MERKEZİ SAKARYA
47  Müjgan NALINCIOĞLU  GENÇLİK MERKEZİ SAKARYA
48  Hilal TÜRKKAN  MASA TENİSİ İHTİSAS SAKARYA
49  İnci DURSUN  MASA TENİSİ İHTİSAS SAKARYA
50  Seray TÜRKKAN  MASA TENİSİ İHTİSAS SAKARYA


 

Masa Tenisinin Sesi Dijital Dergi

17.Sayımızı Okumak için TIKLAYIN!

sayi17

17. Sayımız Yayında.

Masa Tenisinin Sesi dergimiz artık internet ortamında ve online olarak takip edilebilecek. 17.Sayımızı dilerseniz dijital olarak okuyabilirsiniz.