21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen 6. BURSA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI sonuçlanmıştır.

Turnuva fotoğraflarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

6.Bursa Veteran Masa Tenisi Turnuvası Sonuçlandı...
6.Bursa Veteran Masa Tenisi Turnuvası Sonuçlandı…

Dereceye girenlerin listesi aşağıdadır:

40 – 49 KADIN MAÇLARI

1 ÜLKÜ BELİR -BUR
2 EBRU BANU ERDOĞAN -İST
3 SANEM HOCAOĞLU -BUR
3 SELDA AYDIN -ANK
Cons: ELİF TUNGATAR EKİCİ -İST

50 – 59 KADIN MAÇLARI

1 IŞIK ERTUFAN -İST
2 ŞERİFE TANDEL -İST
3 CALİN ANISOARA -ROM
3 SVETLANA SEKENDİZ -İST
Cons: TÜLİN KARATAŞ -BUR

30 – 39 ERKEK MAÇLARI

1 LEVENT ÜSTÜN -BİL
2 OĞUZHAN ÖZGÜR -NEV
3 HÜSEYIN ÇAVUŞOĞLU -BUR
3 ZEKERIYA GIDER -KAR
Cons: ALI SEVINÇ -İZM

40 – 49 ERKEK MAÇLARI

1 HASAN ÇAĞRICI -ANK
2 İLKER HAKANTEKIN -BUR
3 SADI ALKAN -BUR
3 HÜKÜMRAN GÜL -İZM
Cons: BEKİR AKYOL -İST

50 – 59 ERKEK MAÇLARI

1 ERSIN SUNAY -BUR
2 HAKAN YENER -İZM
3 KENAN ATALAY -ANK
3 MEHMET YILIK -İST
Cons: HAKKI YİĞİT -ANK

60 – 64 ERKEK MAÇLARI

1 MUSTAFA NECATİ GÜNAY -İST
2 AHMET E. HENDEN -İST
3 SADI ULUCAY -İST
3 MUSTAFA AKAR -İST
Cons: YALÇIN KALAY -KÜT

65 – 69 ERKEK MAÇLARI

1 SUPHI ATLIHAN -İST
2 NECMI ŞAHIN -BUR
3 FADIL OLGUNER -KKT
3 FEHMI YAVUZER -BUR
Cons: A.FARUK PİNAR -İZM

70 – 74 ERKEK MAÇLARI

1 ERMAN BOZKURT -İST
2 AHMET KUZU -BUR
3 ABDULLAH AYDIN -İST
3 AHMET SELANİK -İZM
Cons: CAN BİNGÖL -İST

75 + ERKEK MAÇLARI

1 ERCAN CEYLAN -İST
2 A. AYDIN BİNGÖL -İST
3 AHMET ÖZER -MER
3 COŞKUN SÜER -İZM
Cons: HİLMİ LAYİÇ -BUR

50 + KADIN ÇİFT MAÇLARI

1 IŞIK ERTUFAN -İST / YEŞİM AKDENİZ -İZM
2 CALİN ANISOARA -ROM / FULYA DİKER -İST
3 SAİME HOFSESS -İZM / SELDA AYDIN -ANK
3 NİLGÜN LEBLEBİCİ -İST / SANEM HOCAOĞLU -BUR
Cons: SVETLANA SEKENDİZ -İST / ZEBURE BALKANLI -İST

70 + ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 ERMAN BOZKURT -İST / ABDULLAH AYDIN -İST
2 A. AYDIN BİNGÖL -İST / ERCAN CEYLAN -İST
3 CAN BİNGÖL -İST / COŞKUN SÜER -İZM
3 HİLMİ LAYİÇ -BUR / AHMET ÖZER -MER

60 – 64 ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 MUSTAFA AKAR -İST / AHMET E. HENDEN -İST
2 SADI ULUCAY -İST / CELAL OZAL -İST
3 OSMAN GÜNAL -MUĞ / SELÇUK KÜÇÜKAZAY -İST
3 İSMET TÜRKSAYAR -KAH / YALÇIN KALAY -KÜT
Cons: ABDULLAH KAYA -BUR / YAKUP ÇIFTÇI -BUR

65 – 69 ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 SUPHI ATLIHAN -İST / NECMI ŞAHIN -BUR
2 HÜSEYIN FEHMİ YAVUZER -BUR / FADIL OLGUNER -KKT
3 HALIT İBAK -İST / OSMAN KARAGÜLLELER -İST
3 SADULLAH ŞEN -KOC / ŞENEL ALTUN -ESK
Cons: SEYHAN CANDAN -İST / AHMET KUZU -BUR

50 – 59 ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 HAKAN YENER -İZM / TEMEL GÖKKAYA -İZM
2 MEHMET ŞEN -BUR / ATİLLA ÇAMLIDAĞ -İST
3 ERSİN SUNAY -BUR / FERİDUN SAVAŞ -BUR
3 KENAN ATALAY -ANK / AHMET ARK -İZM
Cons: ERTUĞRUL ÖZKAN / AYHAN UYSAL-ESK

40 – 49 ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 ARSALAN BABAZADEH -İST / TUNCAY TEMİZ -BUR
2 SADİ ALKAN -BUR / İLKER HAKANTEKİN -BUR
3 CİHAN YILMAZ -İZM / ASLAN KÜLÜNK -İZM
3 GIORGO KYRIAKOPOULOS -YUN / VANGEL KOZMİDİS -YUN
Cons: FİKRET MALAKÇIOĞLU -BUR / FAİK EMEL -BUR

30 – 39 ERKEK ÇİFT MAÇLARI

1 LEVENT ÜSTÜN -BİL / AHMET KILIÇ -BİL
2 OĞUZHAN ÖZGÜR -NEV / ERDİNÇ HALBUTOĞULLARI -MER
3 HÜSEYIN ÇAVUŞOĞLU -BUR / AYKUT PINAR -BUR
3 HALİL İBRAHİM SERBEST -İST / TAHSİN KALAY -İST
Cons: FERIT FILIZ -İZM / ALI SEVINÇ -İZM

MİKS MAÇLARI

1 IŞIK ERTUFAN -İST / ERSUN SUNAY -BUR
2 ÜLKÜ BELİR -BUR / MEHMET ŞEN -BUR
3 FUNDA ÖNER -FB / TUNCAY TEMİZ -BUR
3 CALİN ANISOARA -ROM / SADİ ALKAN -BUR
Cons: TÜLİN KARATAŞ -BUR / ECVET GÜLELİ -BUR