Özel Şirketler, Atatürk’ü Anma Haftası Masa Tenisi Turnuvası’nda hem spor hem sosyal sorumluluk için Sakarya Atatürk Kapalı Spor Salonunda buluştu. Oldukça çekişmeli geçen turnuvayı Çamsan Entegre takımı şampiyon olarak tamamladı.

Sakarya Masa Tenisi İl Temsilciliği ve AGDAŞ’ın katkılarıyla Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya; AGDAŞ, As Piliç, AK Gıda, Alimex Alüminyum, Evdiş Polikliğini, Başkurt Motor, Çamsan Entegre, Daikin, Hayat Su, Neutec İlaç, Sedaş, ve 5Nokta4 Etkinlik şirketleri katıldı.

22 takımdan 60’ın üzerinde oyuncunun katıldığı ve gün boyu süren turnuvada takımlar çekişmeli müsabakalar gerçekleştirdi. Final maçında AGDAŞ takımını yenen Çamsan Entegre turnuvanın şampiyonu olurken, Başkurt Motor ve Daikin takımları üçüncü oldu.

Atatürk'ü Anma Haftası Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvası
Atatürk’ü Anma Haftası Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvası

İl Masa Tenisi Temsilciliğinden yapılan açıklamada Özel Şirketler Masa Tenisi turnuvasının ilimizde masa tenisi sporunun yaygınlaşmasını sağlamak, çalışanları yoğun iş stresinden kurtarmak ve şirketler arasında olan iletişimi artırmak için düzenledikleri belirtildi.

Turnuvaya katılan tüm şirketlere Yenihayat Paralimpik Masa Tenisi Kulübüne olan desteklerinden dolayı Kulüp Başkanı Selim Özen tarafından günün anısına Tema Vakfı’na şirketler adına bağışlanan fidan sertifikalarını takdim etti. Masa Tenisi İl Temsilcileri Mesut Kırdar ve İl Antrenörü Semih Yenihayat, turnuvaya katılan tüm takımlara ve oyunculara teşekkür etti. Turnuvanın önümüzdeki zamanlarda tekrar yapılmasının planlandığı, isteyen tüm özel şirketlerin katılabileceklerini belirttiler.