İKMSK 2017-2018 Sezonu Sona Erdi. Derece Yapan Takımlar ve Centilmen Takım ile Sporcuların Ödülleri Verildi.

Takımlarımızın kupa ve madalyaları ile centilmen takım ve sporcuların plaketleri, 23 Haziran Cumartesi günü Nakkaştepe NAKKAŞ RESTORAN da yapılan sabah kahvaltısında geleneksel sezon sonu ödül töreni ile verildi.

Törene, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ ve Genel Koordinatör Tahsin ERGÜL de katıldı.

Dernek Başkanı Uğur BEŞOK yaptığı açılış konuşmasında bir sezonu daha geride bıraktıklarını, Yönetim Kurulunun gelecek sezon çeşitli yenilikler yaparak, katılımcı takım sayısını arttırmak için çalışacağını, en büyük yeniliğin ise önümüzdeki sezon itibari ile lig maçlarının deplasmanlı olarak hafta içi kuruluşların kendi sahalarında değil Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek Kapalı Spor salonunda hafta sonları yapılacağını duyurdu.

İKMSK 2017-2018 Sezonu Sona Erdi. Derece Yapan Takımlar ile Centilmen Takım ve Sporcuların Kupa, Madalya ve Plaketleri Verildi...!
İKMSK 2017-2018 Sezonu Sona Erdi. Derece Yapan Takımlar ile Centilmen Takım ve Sporcuların Kupa, Madalya ve Plaketleri Verildi…!

Daha sonra konuşma yapan Federasyon Başkanı Kerim KOÇ, Federasyon olarak performans sporuna verdikleri önemin yanı sıra kurum ve kuruluş çalışanlarının dernekler vasıtası ile yaptıkları Masa Tenisi sporu ile ilgili faaliyetlerini önemsediklerini ve her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Sezon sonunda dereceye giren kuruluşları ve sporcularını tebrik etti.

Derece yapan takımların kupa ve madalyaları ile plaketleri Federasyon Başkanı Kerim KOÇ, Genel Koordinatör Tahsin ERGÜL, İKMSK Dernek Başkanı Uğur BEŞOK, Başkan Yardımcısı Şener FİLİZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Korkut USTA, Ahmet SÖZMEN, Erdoğan KULDAN ile Değerli Büyüğümüz Osman KARAGÜLLELER ve Murat SAVA ile Oktay ABAY tarafından verildi.

1.Lig Avrupa`da YAKAR TEKSTİL, 1. Lig Anadolu`da İGDAŞ-B, Kadınlar Liginde THY takımları Şampiyon oldu.

Toplu sonuçlar:

1. Lig Avrupa;
1. YAKAR TEKSTİL
2. THY
3. İGDAŞ-A
4. TELAS LASTİK

Centilmen Takım = ENKA OKULLARI
Centilmen Oyuncu = Mesud FARAHMAND (ÇUHADAROĞLU)

1. Lig Anadolu;
1. İGDAŞ-B
2. İZOCAM
3. CONTİNENTAL
4. TURKCELL-A

Centilmen Takım = İZOCAM
Centilmen Oyuncu= Erdoğan KULDAN (CONTİNENTAL)

Kadınlar Ligi;
1. THY
2. GÜRELİ YMM
3. İKİZLER AJANS
4. HÜRRİYET GAZETECİLİK

Centilmen Takım = THY
Centilmen Oyuncu= Nesrin AKSOY (GÜRELİ YMM)